Lisainfo ja korduma kippuvad küsimused

 Oleme siia kogunud kõige levinumad küsimused meie toodete kohta.

“Pro You Professional”i päritolumaa on Lõuna Korea.

Kõik tooted on edukalt läbinud ECOCERT sertifitseerimise.

Pro You kosmeetika on raviva toimega ja on suunatud kosmeetiliste defektide korrigeerimiseks nagu: atoopiline dermatiit, psoriaas, seborröa, akne (vinnid, vistrikud, komedoonid), düskroomia

(hüperpigmentatsioon ja depigmentatsioon), kapillaaropaatia (eritroos, kuperoos). Professionaalne PRO YOU kosmeetika hoolitseb naha nooruslikkuse säilitamise eest, taastab niiskusvaeguse, võitleb tõhusalt fotovananemise, miimika- ja vanusega seotud kortsude vastu.

KOREA KOSMEETIKA ATRAKTIIVSUSE SALADUS

Korea kosmeetika vallutas võitluseta kosmeetikaturu ja Euroopa naiste südamed.

Tuleb ära märkida, et „korealik“ lähenemine nahahooldusele erineb tublisti meile harjumuspärasest „euroopalikust“ lähenemisest. Peamine erinevus lääne ja Korea näohooldussüsteemi vahel seisneb selles, et korealannasid õpetatakse maast madalast iga päev hoolitsema oma naha eest. Nooruslikkuse ja ilu pikendamine on Korea naiste jaoks prioriteetne ülesanne, seepärast kulutavad nad piisavalt palju aega ja peavad kinni rangest režiimist, mis on suunatud naha tervise hoidmisele ja vanuseliste muutuste ennetamisele.

Korea naised astuvad välja loomuliku ilu eest, nahk peab alati nägema välja värske ja tervena ning kosmeetika kasutamine peab olema viidud miinimumini. Kui aga on probleemid, tuleb neid ravida, mitte aga maskeerida.

Tuntud Korea kosmetoloogid on töötanud näonaha erihooldussüsteemi väljatöötamise kallal ja nende aastatepikkuste uuringute tulemus sai olema tänapäeva Korea tootjate kosmeetikatööstuse aluseks.

Nahahoolduse klassikaline variant koosneb viiest etapist, kus kõikidel vahenditel on oma spetsiifika ja nad täidavad oma funktsiooni.

Puhastamine (Cleanser) on üks tähtsaimaid etappe. Tihtipeale on tegu puhastusvahuga, kuid samuti võib olla see kreem või õli. Sellised vahendid mitte ainult ei puhasta nägu kuni krigisemiseni, vaid ka eemaldavad täielikult meigi ja päeva jooksul pooridesse kogunenud mustuse.

Tooner (Toner/Freshner/Skin) – klassikalise näotooniku nimeks võib olla ükskõik milline neist kolmest variandist. Tooner aitab eemaldada mustuse ja puhastusvahu jäägid. Samuti värskendab ta suurepäraselt näonahka ja aitab kaasa  kergele niisutamisele. Tooneril on kerge poolgeeljas konsistents ja kõige sagedamini omab ta läbipaistvat või veidi piimjat tekstuuri. Kuigi oleme üldistanud kõik üheks kategooriaks, siiski toonerid ka veidi erinevad.

Freshner on kõige kergem. Võib sisaldada väheses koguses alkoholi. Kantakse peale vatipadjaga. Aitab ergutada ja värskenda näonahka.

Skin  on samuti tekstuurilt kerge, kuid veidi tihedam kui Freshner. Seda vahendit võib peale kanda nii vatipadja kui ka sõrmeotstega. Skin avaldab alati rahustavat ja niisutavat toimet.

Tooner on kõige tihedam. Pro You sarjades ongi tegu just selle tooneriga. Lihtsam on peale kanda kätega, kui Sa ei taha, et suurem osa vahendist jääb vatipadjale. Tooner sisaldab juba mitte ainult värskendavaid, vaid ka toitvaid koostisaineid.

Essents/Fluiid – kolmas aste Korea hooldussüsteemis pesemisvahu ja tooniku järel. Tegelikult sarnaneb essents, selle toime ja funktsionaal vägagi näoseerumite toimega.  Seejuures võib paljudes ilublogijate artiklites kohata arutlusi selle kohta, et seerum ja essents on üks ja seesama asi. Seerum on tõepoolest üks vahend, aga essentsiga on hoopis teistsugune lugu. Kuigi võib seda julgelt nimetada seerumite „sugulaseks“ ning küllaltki lähedaseks, kuid erinevused on siiski olemas.

Esmapilgul on essentsid ja seerumid tõepoolest väga sarnased, kuid mitte Korea hooldussüsteemis. Essentsi tekstuur on õlivaba ning see tähendab, et ta on kergem, kuid samas mitte vähem efektiivne. Kasulike ainete kontsentratsioon ületab kreemi ja ei jää alla seerumitele, kuid seejuures on essentsi toime universaalsem, samas kui seerumite toime on suunatud sageli konkreetsete nahaprobleemide lahendamisele (kortsud, akne, naha kuivus ja kestendamine jne). Kuid seejuures nii essents kui ka seerumid tugevdavad hiljem pealekantud vahendite toimet: emulsiooni ja kreemi toimet.

 Essents (Essence/Fluid) – miskipärast just seda toodet kardame me kõige enam, kuigi on ta hädavajalik täieliku pildi jaoks.  Essents esineb keskse ja ühenduslülina (parendab süsteemi mõju keskmiselt 30-40%) kogu selles ahelas. Ta mitte ainult ei valmista nahka ette edaspidiseks vahendi pealekandmiseks, vaid ka parendab selle omaksvõtmist. Kui leida analoogiat, siis essents on see sama rõõsk koor või või, milleta kasulik porgandimahl peaaegu et ei olegi omastatav. Ta on kerge tekstuuriga ja imbub sügavalt nahakihtidesse, moodustades läbikäigu emulsiooni/losjooni ja kreemi jaoks. Peale selle võib emulsioon/losjoon avaldada toimet ka seestpoolt, mitte üksnes epidermise ülemisele kihile.

Lotion (Emulsion/Lotion) – põhiline aine süsteemis, suurepäraselt niisutab nahka, pakkudes talle värskust, sära ja täisväärtuslikku hooldust. Tal on veidi veniv õline struktuur. Ingliskeelses nimetuses ei ole viga. Mõnikord brändid nimetavad Lotion’i Emulsioni’ks.

Mõned sarjad kombineeritud ja rasuse naha jaoks peatuvad sellel sammul, sest losjoon hoolitseb väga hästi naha eest iseseisvalt. Kuid kui Teil on kuiv nahk või Te kasutate vahendeid vananemisvastase hoolduse jaoks, ei saa läbi ilma kreemita.

Kreem (Cream) – igapäevase hoolduse lõppetapp. Kreem tekitab naha pinnal kaitsekihi, mis aitab kontrollida niiskuse tasakaalu või siis vastupidi rasunäärmete sekretsiooni (hooldustüübist olenevalt). See on asendamatu vahend, kui Teil läheb vaja lisaniisutust või naha taastamist. Samuti on kreemidel kõige rikkalikum koostis kogu selles sarjas ja nad maksimaalselt toidavad ning siluvad nahka. Paljud tütarlapsed kasutavad kreemi üksnes öisel ajal,  et soodustada rakkude paranenud taasteket ja taastumist. Just öösel meie nahk taastub ja uueneb.

Korea hoolduses on kõik veidi segasem.

Kokkuvõtteks:

Klassikalise skeemi kasutamisel:  Te teete naha täielikult puhtaks (Cleanser), eemaldate mustuse ja puhastusvahendi (Toner) jäägid,  valmistate naha ette ja aitate kaasa vahendite paremale omastamisele (Essence), niisutate ja toidate nahka (Lotion), parandate kaitsemehhanismi, samuti naha vahetus- ja taastusprotsesse (Cream).

skeem näonaha puhastamiseks

Hakka meie sõbraks